Про компанію

“Білозгар – молочний дар

Історія ТОВ “Літинський молзавод”

Від великої пристрасті до якісних сирів народилася ідея власного виробництва сиру.

Історія найпопулярнішого виробника сирів сягає ХІV століття та часів Богдана Хмельницького. З того часу багато молока переробили на сир…

У післявоєнні роки підприємство відродилось і в 1982 році було збудовано цех замінника цільного молока для відгодівлі молодняку, а вже в 1986 році підприємство стало самостійною структурою.

Так, у 1996 році після реконструкції народилася оновлена компанія ТОВ «Літинський молзавод», а в 2004 році на ринку молочних продуктів України з’явилась торгова марка «Білозгар». Фірмова емблема та торгова марка є затвердженими та зареєстрованими у Вінницькій Торгово-промисловій палаті, тоді ж була зареєстрована технологія виробництва сиру твердого сичужного «Білозгар-Екстра» – власна унікальна розробка, яка стала гордістю колективу.

Власні потужності дозволяють нам виробляти продукцію найвищої якості – сири тверді сичужні, плавлені та пастоподібні, солодковершкове масло, сироватка та сухе молоко, йогурти, цільномолочну продукцію (молоко коров’яче питне, сметану, кефір, ряжанку, сир    кисломолочний).

Ми дотримуємося європейських стандартів якості та постійно впроваджуємо сучасні технології виготовлення продукції із цільного молока, при цьому використовуючи давні традиції подільських майстрів-сироварів.

ТМ «Білозгар» не зупиняється на досягнутому, постійно розробляючи нові види смачної та натуральної продукції.  На сьогоднішній день підприємство є одним із лідерів по виготовленню молочної продукції в країні – потужності заводу дозволяють переробляти до 300 тонн молока за добу.

Найвищою метою діяльності підприємства є виготовлення високоякісної продукції, що відповідає діючій нормативній документації і потребам споживачів, саме тому проводиться постійний контроль безпечності та якості, як сировини так і продукції, яка контролюється власною виробничою лабораторією заводу та незалежними акредитованими лабораторіями.

Активно діє та розвивається дистрибуція підприємства, яка сьогодні охоплює такі міста як Київ, Львів, Харків та ін. Розширюється і мережа фірмової торгівлі як по Вінницькій області так і за її межами. Продукція заводу експортується за кордон в Молдову, Пакистан , Ємен, Алжир , Сирія , Єгипет,Бангладеш, В’єтнам, Мавританія, Філіппіни.

Саме тому ТМ «Білозгар» за результатами незалежного дослідження у конкурсі «Імена, яким довіряють» стали лідером у категорії «Бренд-2016» та переможцями конкурсу «Краща торгова марка Поділля 2017». А це – найвище визнання якості та професіоналізму.

 Своє фермерське господарство – запорука якісного продукта

ТОВ «Літинський молзавод» має власне фермерське господарство європейського типу, на якому  щороку відбудовувалося по одній будівлі. На даний момент у власному фермерському господарстві ПОСП «Нападівське» налічується 2200 голів великої рогатої худоби, з них 900 голів дійного стада із продуктивністю 9600 кг на корову на рік. Для порівняння – у 2013 році було лише 146 голів великої рогатої худоби.

Розведення дійного поголів’я корів голштинської породи почалося із 300 українських та 100 чеських нетелей. Корів годують спеціально підібраним, збалансованим раціоном. А тварини утримуються у чистоті та ідеальних для їх здоров’я умовах: без прив’язі, під навісом на свіжому повітрі, з вільним доступом до кормового столу та води, у максимально наближених до природніх умов.

Зоотехніки користуються голландською програмою по управлінню стадом. Саме так закладаєтеся фундамент для високопродуктивної тварини. Як результат – 23 тони екологічно чистого молока за добу.

Доять корів у доїльній залі з ізраїльським обладнанням, обробляють спеціальними дезінфікуючими засобами. Така система дозволяє отримати високоякісний продукт.

Маючи власне виробництво ми впевнені у якості молока, з якого виготовляємо сири, масло, йогурти та інші продукти із цільного молока.