Про компанію

Білозгар – молочний дар

Історія ТОВ “Літинський молзавод”

Від великої пристрасті до якісних сирів народилася ідея власного виробництва сиру.

Історія найпопулярнішого виробника сирів сягає ХІV століття та часів Богдана Хмельницького. З того часу багато молока переробили на сир…

У післявоєнні роки підприємство відродилось і в 1982 році було збудовано цех замінника цільного молока для відгодівлі молодняку. В 1986 році підприємство стало самостійною структурою.

Так, у 1996 році після реконструкції народилася оновлена компанія ВАТ «Літинський молзавод», а в 2004 році на ринку молочних продуктів України з’явилась торгова марка «Білозгар». Фірмова емблема та торгова марка є затвердженими та зареєстрованими у Вінницькій Торгово-промисловій палаті. Тоді ж була зареєстрована технологія виробництва сиру твердого сичужного «Білозгар-Екстра» – власна унікальна розробка, яка стала гордістю колективу.

В 2010 році у зв’язку з приведенням діяльності Товариства до вимог Закону України «Про акціонерні товариства» підприємство змінило назву з “Відкритого” на “Приватне” акціонерне товариство.

У 2016 року рішенням позачергових загальних зборів акціонерів ПрАТ “Літинський молзавод” було прийнято рішення про реорганізацію даного підприємства у Товариство з обмеженою відповідальністю “Літинський молочний завод”.

Сучасне молочне підприємство

Найвищою метою діяльності підприємства є виготовлення високоякісної продукції, що відповідає діючій нормативній документації і потребам споживачів. Саме тому у нас проводиться постійний контроль безпечності та якості, як сировини так і продукції власною виробничою лабораторією. Також контроль здійснюється незалежними акредитованими лабораторіями.

Ми дотримуємося європейських стандартів якості та постійно впроваджуємо сучасні технології виготовлення продукції із цільного молока, при цьому використовуючи давні традиції подільських майстрів-сироварів.

Власні потужності дозволяють нам виробляти продукцію найвищої якості – сири тверді сичужні, плавлені та пастоподібні, солодковершкове масло, сироватку та сухе молоко, йогурти, цільномолочну продукцію (молоко коров’яче питне, сметану, кефір, ряжанку, сир кисломолочний).

Активно діє та розвивається дистрибуція підприємства, яка сьогодні охоплює такі міста як Київ, Львів, Харків та ін. Розширюється і мережа фірмової торгівлі як по Вінницькій області так і за її межами. Продукція заводу експортується за кордон в Молдову, Пакистан, Ємен, Алжир, Сирію, Єгипет, Бангладеш, В’єтнам, Мавританію, Філіппіни.

ТМ «Білозгар» не зупиняється на досягнутому, постійно розробляючи нові види смачної та натуральної продукції.  На сьогоднішній день підприємство є одним із лідерів по виготовленню молочної продукції в країні – потужності заводу дозволяють переробляти до 300 тонн молока за добу.

Саме тому ТМ «Білозгар» за результатами незалежного дослідження у конкурсі «Імена, яким довіряють» стали лідером у категорії «Бренд-2016» та переможцями конкурсу «Краща торгова марка Поділля 2017». А це – найвище визнання якості та професіоналізму.

Своє фермерське господарство – запорука якісного продукта

ТОВ «Літинський молзавод» має власне фермерське господарство європейського типу, на якому  щороку відбудовувалося по одній будівлі.

На даний момент у власному фермерському господарстві ПОСП «Нападівське» налічується 2200 голів великої рогатої худоби, з них 900 голів дійного стада із продуктивністю 9600 кг на корову на рік. Для порівняння – у 2013 році було лише 146 голів великої рогатої худоби. Розведення дійного поголів’я корів голштинської породи почалося із 300 українських та 100 чеських нетелей.

Корів годують спеціально підібраним, збалансованим раціоном. А тварини утримуються у чистоті та ідеальних для їх здоров’я умовах: без прив’язі, під навісом на свіжому повітрі, з вільним доступом до кормового столу та води, у максимально наближених до природніх умов.

Зоотехніки користуються голландською програмою по управлінню стадом. Саме так закладаєтеся фундамент для високопродуктивної тварини. Як результат – 23 тони екологічно чистого молока за добу.

Доять корів у доїльній залі з ізраїльським обладнанням, обробляють спеціальними дезинфікуючими засобами. Така система дозволяє виключити контакт молока з людиною та іншими сторонніми факторами що дає можливість отримати високоякісний продукт.

Маючи власне фермерське господарство ми впевнені у якості молока, з якого виготовляємо сири, масло, йогурти та інші цільномолочні продукти.