![](https://bilozgar.ua/wp-content/uploads/news/Novost_vtoroj_raz_narodnij_brend.jpg)
Наприкінці 2017 року 157 вінницьких компаній отримали відзнаки на церемонії “Народного бренду” – як свідчення довіри до них городян. Феєричне бармен-шоу, подарунки для гостей, вишукані вина та авторські десерти – усе це зробило атмосферу церемонії теплою і “майже домашньою”.
У голосуванні взяло участь 12513 людей. За право отримати народне визнання у номінаціях змагалися понад 2 тисячі компаній. За них було віддано 23358 голосів вінничан. Але вибороли відзнаку “Народного бренду” і стали справжніми народними обранцями лиш 157 компаній.
Серед виробників молочної продукції ТМ «Білозгар» отримала найбільше голосів.
Конкурс важливий і для споживачів, і для компаній, які хочуть іти вперед у своєму розвитку.
Наша торгівельна марка готується до цього щодня, виробляючи тільки якісну і найсмачнішу продукцію.