Молоко - джерело кальцію

Цікаві факти про молоко

Молоко ті всі інші молочні продукти – найбільш повне джерело кальцію. Всі інші джерела у вигляді бобових та зелені ніяким чином не можуть зрівнятися з молоком, сиром чи йогуртом у засвоєнні організмом кальцію. Одна чашка молока рівноцінна 10 порціям бобових або шпинату.

Кальцій з молока найкраще засвоюється організмом, крім того, молоко ще є найціннішим джерелом лактози та вітаміну Д.

Навіть пастеризація не впливає на вміст корисних і поживних речовин. Пастеризація молока вбиває тільки патогенні мікроорганізми, які є збудниками різних хвороб.

Наступний міф стосується вмісту у молоці гормонів та антибіотиків. Власне виробництво молока ТМ “Білозгар” налаштоване за найсучаснішими технологіями та європейськими стандартами. Підвищена та удосконалена система контролю допускає тільки абсолютно чисте молоко до переробки.

Ніяке інше молоко не зможе замінити коров’ячого молока. Альтернативи у вигляді соєвого, горіхового, кокосового та іншого молока не є молочними замінниками і не несуть такої користі для організму людини.

Люди, які страждають на непереносимість лактози, не повинні повністю відмовлятися від продукції з молока. Найкращою альтернативою цільному молоку є йогурти, кефір, твердий сир, який також виробляється ТМ “Білозгар”. Білок у твердих сортах сиру та йогуртах добре засвоюєтеся і не містить загрози для людей із цим захворюванням.  Крім того, ТМ “Білозгар” виробляє спеціальну дієтичну продукцію для людей з непереносимістю лактози.

Молоко може замінити спортивні напої для людей, які активно займаються спортом або спортсменів. Воно добре відновлює сили, багате не поживні речовини та білок.