Вершкове масло

Бажаєте купити якісне та смачне вершкове масло оптом безпосередньо у виробника? Пропонуємо Вам відмінне співвідношення ціни та якості, партнерські умови співпраці та оптимальний асортимент. Телефонуйте!

 

Вершкове масло – продукт харчування, який отримують, сепаруючи коров’яче молоко і збиваючи вершки, з подальшим отриманням кінцевого продукту в маслоутворювачі.

Поживна цінність та корисність

Цінність вершкового масла в тому, що воно багате молочними жирами (від 50 до 83%), білками, мінеральними речовинами, а також вітамінами (А, B, C, D, Е і К). Крім цього, воно містить незамінні амінокислоти Омега-3 й Омега-6, які не синтезуються в організмі, а повинні надійти з їжею. Вершкове масло відрізняється високою поживністю та гарною засвоюваністю.

При дотриманні добової норми (20-25гр для дорослої людини), завдяки вмісту цінних поживних речовин, вершкове масло сприяє покращенню, роботи серцево-судинної системи, еластичності кровоносних судин, загоює рани шлунку і змащує його стінки. Також воно поліпшує стан шкіри, бере участь у виробленні гормону щастясеротоніну, насичує організм як жирами і білками, так і вітамінами і амінокислотами, служить відмінним джерелом енергії.

Смачне вершкове масло можна використовувати при приготуванні смажених страв, крему, різноманітного тіста для випічки. А ще краще воно смакуватиме з бутербродом до сніданку.

Асортимент вершкового масла Білозгар™

З урахуванням процентного співвідношення поживних речовин та інгредієнтів, ми можемо запропонувати вам купити наступний асортимент вершкового масла оптом або ж уроздріб:

  • Традиційне – “Білозгар-люкс”, солодковершкове екстра, 80,5% жиру, білків 0,9%; розфасоване в пачки по 200г і по 20 штук в транспортній тарі. Енергоцінність 748ккал;
  • Фірмове – “Літинське оригінальне”, солодковершкове, що містить 76% жиру, 1,3% білків; у пачках по 200г, упаковані в транспортній тарі по 20 пачок. Енергетична цінність 661ккал;
  • Класичне – “Селянське” солодковершкове з 73% молочного жиру, 0,8% білків; розфасоване в пачки по 200г і по 20 штук в транспортній тарі. Калорійність 665 ккал;
  • Вагове моноліт – солодковершкове “Селянське”, що має в своєму складі 73% жиру, 0,8% білків й енергетичною цінністю 665ккал. Розфасовано в ящиках по 5–10–20 кг;
  • Шоколадне – “Вершкове з какао Літинське”, з вмістом жиру 62%, 2,5% білків, з енергоцінністю 605ккал. У розфасовці по 200г і по 20 штук в транспортній тарі.

Виробництво

Від сировини та налагодженого виробництва залежить не тільки якість вершкового масла, але і його безпечність.

Щоб забезпечити випуск якісного вершкового масла, ми використовуємо тільки добірне молоко із наших фермерських господарств, яке переробляється із застосуванням сучасних переробних технологій та виробничого обладнання, при суворому дотриманні чинних вимог та інструкцій.

Технологічний процес виробництва

– Виготовлення вершкового масла починається з ретельного лабораторного дослідження молока щодо відповідності ДСТУ 3662-18.

– Після цього молоко проходить очистку на спеціальних фільтрах і охолоджується до температури 2-6 °C.

– Далі, через 2-4 години необхідного резервування, молоко подається на сепаратор, де при 35-40 °C здійснюється відділення вершків необхідної жирності.

– Потім вони охолоджуються до 2-6 °C, пастеризуються при температурі 90–105 °C, сепаруються при 65-90 °C і на маслоутворювачі перетворюються на вершкове масло.

Контроль якості

Перед пакуванням та проведенням маркування, ми неодмінно проводимо детальний лабораторний аналіз усіх партій масла, перш за все за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками, а ще за смаковими та органолептичними характеристиками, після чого видається декларація виробника.

Перевірена продукція надходить на зберігання в холодильні камери з оптимальною температурою і вологістю.

Такий виробничий процес з контролем на кожному етапі дає Вам можливість купити вершкове масло відмінної якості, а налагоджене виробництво дозволяє знизити собівартість і реалізовувати його за прийнятними цінами.

Де купити

З огляду на чудову якість та оптимальний асортимент, наше вершкове масло купити можна не тільки в фірмових магазинах Білозгар™, а й в інших торгових мережах, як обласного, так і всеукраїнського масштабу.

Відомості про торгові точки Білозгар™, де є можливість купити якісне вершкове масло виробництва Літинського молзаводу, а також ознайомитись з усім асортимент продукції можна на відповідних сторінках нашого сайту.

Оптові поставки

Якщо Ви хочете купити вершкове масло середнім чи невеликим оптом, ми рекомендуємо працювати з офіційними дилерами нашої компанії.

З покупцями великих оптових партій, експортерами і торговими мережами ми готові до співпраці на взаємовигідних умовах. Ціну, обсяг і асортимент Ви можете обговорити і узгодити з нашими менеджерами.

Також приймаємо завчасні заявки і виготовляємо вершкове масло за індивідуальними замовленнями, в асортименті. Ціна при цьому встановлюється договірна.

 

Якщо Вас зацікавила продукція Білозгар™, телефонуйте, приїжджайте, замовляйте. Наше вершкове масло приємно вразить Вас та ваших клієнтів доступною ціною та високою якістю.