Бажаєте купити сир оптом безпосередньо у виробника, та ще й щоб він був дуже смачний та якісний? Ми пропонуємо: різноманітні категорії натурального сиру, партнерську співпрацю як для дилерів та експортерів, так і для середнього та дрібного опту. Літинський молокозавод гарантує високу якість власної продукції за доступною ціною.

Кожна освічена людина знає – весь будівельний матеріал наш організм отримує з їжі яку ми вживаємо. А отже від якості цієї їжі залежить і якість нашого здоров’я, а відповідно і життя.

Отже, якщо хочете купити сир то маєте пам’ятати – це продукт який засвоюється організмом приблизно на 98%, та є джерелом:

 • кальцію;
 • білку;
 • вітамінів;
 • жирних кислот;
 • різноманітних мінералів та мікроелементів;
 • корисної мікрофлори.

Даний продукт має не абияке значення для повноцінного розвитку дитячого організму. Також його споживання забезпечує нормальне функціонування і дорослої людини. Отож про користь від вживання якісного, натурального сиру годі й говорити.

Асортимент сирів нашого виробництва

Для наших улюблених клієнтів, партнерів та шанувальників ТМ Білозгар ми виготовляємо наступні категорії сиру:

 • тверді сичужні сириеліта нашого асортименту. Частина з них готується по нашій авторській запатентованій рецептурі;
 • тверді сири – представлені сортами російської та голландської групи, виготовлені за класичною технологією згідно ГОСТ-ів та ДСТУ;
 • користується великим попитом смачний напівтвердий сир “Чеддер”, представлений різними варіантами жирності: 40, 45 та 50% і різної степені зрілості: “свіжий” та “зрілий”;
 • м’які сири – готуються на основі рецептури сиру «Буко» з деякими власними авторськими змінами та покращеннями. Маючи високу якість та гарний смак вони коштують дешевше ніж аналоги;
 • плавлені сири відмінної якості, представлені у формфакторі: скибкових, пастоподібних, солодких та ковбасних копчених сирів. Пікантне доповнення до різноманітних других страв та незамінний інгредієнт у наших улюблених салатах;
 • розсільні сири – дана категорія представлена поки що лише “Бринзою”, але ми працюємо над розвитком асортименту і можливо найближчим часом ми зможемо Вас порадувати нашими новинками.

Наполеглива праця та контроль усіх етапів виробництва – ось запорука якості та гарного смаку усього нашого асортименту сиру.

Специфіка нашого виробництва

Новий цех з виробництва твердих сичужних сирів - фотоСир – це основний продукт, що виробляє наше підприємство.

Основна мета Літинського молокозаводу виробляти якісний смачний сир, який можна купити за доступною ціною. Для цього у нас впроваджена система контролю якості власної продукції. Вона охоплює всі етапи виробничого циклу.

Уже під час приймання молока в лабораторії проводяться відповідні дослідження. Спеціалісти визначають придатність до подальшого його використання у виробництві. Лабораторний контроль здійснюється і на наступних етапах виробництва сиру, аж до продажу готової продукції.

Для виготовлення елітних сортів використовується молоко лише вищого ґатунку з перевірених фермерських господарств.

На заводі працює три цехи, два з яких спеціалізуються на випуску твердих та сичужних сирів, а такі групи як: напівтверді, розсільні, плавлені та м’які у нас виготовляються у третьому цеху.

Ми не зупиняємось на досягнутому, а завжди прагнемо досконалості. Так у 2019 році було розпочато реконструкцію Першого цеху. Вже у травні 2020 року було здано в експлуатацію цех, збудований по сучасним технологіям, та оснащений сучасним обладнанням та технікою.

Задля покращення якості сиру та удосконалення виробництва у новому цеху використовується таке сучасне обладнання як:

 • Автоматизована установка для пастеризації та охолодження молока;
 • Установка для виготовлення сиру – ОС-1000, повністю автоматизована з обмеженим доступом персоналу, що забезпечує мікробіологічну чистоту готового продукту;
 • Обладнання для мікрофільтрації розсолу забезпечує необхідну чистоту як самого розсолу так і в подальшому готового продукту;
 • Установка для проточного соління сирного зерна;
 • Також захист від сторонньої мікрофлори забезпечується використанням у виробництві сиру ванн закритого типу;
 • Двомаршрутна СІП-мийка – для автоматизованого миття обладнання;
 • Для виготовлення наших елітних крупнопорих сортів сиру новий цех обладнано спеціалізованими камерами для дозрівання з необхідною вологістю та температурою.

Ми прагнемо, щоб наші партнери мали впевненість у продукції ТМ Білозгар. Тому постійно вдосконалюємо свій асортимент та якість сиру, піднімаючи наше виробництво на новий, сучасний рівень.

Системи контролю якості

Якість виробництва сиру на нашому заводі контролюється відповідно до таких систем:

 • ДСТУ ISO 9001 – система управління якістю;
 • НАССР (Hazard analysis and critical control points) – аналіз усіх факторів що можуть бути небезпечними та усіх критичних точок контролю;
 • ІСО 22000 – система безпеки харчових продуктів.

Наша сучасна лабораторія, яка, до речі, є атестованою, проводить мікробіологічний та фізикохімічний контроль, як сировини на етапі прийомки, так і у подальшому на наступних етапах виробництва готового продукту, аж до його продажу.

Виробничо-вимірювальна лабораторія проводить контроль по таких показниках як: кількість жиру у сухій речовині, твердість, масова частка жиру, вологи та солі.

Усе це дає Вам можливість купити сир дійсно високої якості та бути впевненими у його натуральності.

Де купити продукцію ТМ Білозгар оптом та в роздріб

Ми пропонуємо своїм клієнтам та шанувальникам ТМ “Білозгар” недорого купити сир як оптом так і вроздріб. Ми співпрацюємо переважно з крупнооптовими дилерами та експортерами, але також працюємо і з кінцевим споживачем, завдяки чому можемо отримувати зворотній зв’язок щодо якості нашого сиру.

Для середніх та крупних оптовиків

Для оптовиків ми пропонуємо гарні, партнерські умови співпраці:

 • Гнучке ціноутворення;
 • Доставка замовлень по всіх регіонах України;
 • Відтермінування оплати;
 • Бездоганну якість.

Окрім продукції власної торгової марки ми можемо запропонувати нашим партерам замовити виготовлення сиру під власним брендом.

Щодо умов співпраці звертайтеся до наших менеджерів.

Для дрібнооптових покупців

Якщо Ви маєте свою торгову точку, невеликий магазин, кафе або ресторан та бажаєте продавати своїм клієнтам тільки якісні та смачні продукти харчування, ми пропонуємо купити сир виробництва Літинського молзаводу дрібним оптом:

 • У наших офіційних дилерів, які знаходяться у вашому регіоні (дивіться сторінку “Партнерам”). Вони обов’язково допоможуть реалізувати вашу потребу.
 • Якщо ваш бізнес знаходиться відносно поруч із нашим заводом, при достатньому об’ємі замовлення, Ви можете купити сир невеликим оптом безпосередньо зі складу, попередньо узгодивши ваші потреби з нашими менеджерами.
 • Також Весь асортимент ТМ Білозгар вам доступний у мережі фірмових магазинів Літинського молзаводу.

Своїм клієнтам ми гарантуємо високу якість і привабливу ціну нашого сиру.

Роздрібний продаж

Для наших шанувальників ми працюємо над розвитком власної мережі фірмової торгівлі. У кожному такому магазині Ви не тільки зможете купити весь асортимент сирів ТМ Білозгар, а й інші молочні продукти нашого виробництва. Постійні контрольні перевірки та ревізії сприяють підвищенню якості обслуговування та підтриманні усього асортименту у належному стані як по термінам придатності так і його повноті. Тому купуючи сир у магазинах ТМ Білозгар, Ви можете бути впевнені у його якості та натуральності.

Крім цього ми здійснюємо поставки в ритейлерські мережі України, де нашу продукцію можуть купувати усі бажаючі.

Смачного! 🙂